O Nas

Szanowni Państwo,

siedziba firmy „Amax” mieści się w sercu województwa podlaskiego czyli w Białymstoku. Początek naszej działalności związanej z rynkiem obuwniczym sięga roku 1997, kiedy to powstawał niewielki, raczkujący biznes z polskim kapitałem. Obecnie nasze sklepy stacjonarne „But-y” rozmieszczone są po ścianie wschodniej Polski. Aktualnie jesteśmy siecią oferującą obuwie damskie, męskie oraz kapcie dziecięce, obuwie domowe, czyli buty na wszelkie okazje i dla każdego według potrzeb. Dbamy o szeroki asortyment botków, kozaków, półbutów, czółenek, sandałów, japonek, sneakersów, kapci, trampek i wielu innych rodzai obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego. Polskie buty i obuwie skórzane to gałąź naszej oferty, którą nieustannie powiększamy, gdyż utożsamiamy się z rodzimym rynkiem od 20 lat i doskonale znamy jego wymagania. Współpracujemy z wieloma polskimi producentami krajowymi obuwia damskiego i męskiego, kładąc nacisk na solidne standardy wykonania za racjonalną cenę. Posiadamy w sprzedaży polskie buty skórzane marek znanych i mniej znanych takich jak: AgA, ButBal, GlanzBut, Karino, Kornecki, ŁukBut, Markko, Pesco, Rammit, Szyk, Wysocki. Oferujemy również popularne i lubiane obuwie domowe Pami, kalosze i kapcie dziecięce Lemigo, akcesoria obuwnicze Kaps.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wygodzie klienta postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż internetową tworząc tę stronę - But-y.pl. Mimo niedługiego stażu nasz wirtualny sklep obuwniczy cieszy się zaufaniem klientów w różnym wieku. Osoby poszukujące najnowszych trendów mogą liczyć na pewność, że jesteśmy w czołówce firm, które posiadają kolekcje przedpremierowe, zanim są one dostępne w najpopularniejszych sklepach on-line.

Popularnością wśród młodzieży cieszy się bogaty asortyment marek : Big Star, Sergio Leone czy Zaxy, gdzie m.in. znajduje się ogromny wybór trampek, tenisówek, balerin, sneakersów, konwersów i obuwia sportowego. Jako nieliczni rozumiemy potrzeby maluchów i seniorów. Podajemy rzetelne informacje i do naszego asortymentu wybieramy buty w ten sposób, by były one jak najbardziej komfortowe.

Wszystkich gorąco zapraszamy do naszego sklepu but-y.pl , wierząc, że spełnimy Państwa oczekiwania.

AMAX spółka jawna Piotr i Gabriela Muklewicz

ul. Pułaskiego 37A

15-337 Białystok

NIP 542-24-28-160

tel. 697-240-050    /  e-mail: sklep@but-y.pl