POLSKIE BUTY

Pomimo rosnącego udziału w naszym rynku obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego pochodzącego z Dalekiego Wschodu, w ostatnich latach polskie buty skórzane przechodzą swój renesans. Rodzimi producenci uważają, że import z Azji nie stanowi przeszkody na drodze ich rozwoju. Stabilna sytuacja wynika z faktu, iż doszło do podziału rynku. Polscy producenci wyspecjalizowali się w eleganckim obuwiu skórzanym, natomiast większość produktów azjatyckich to obuwie sportowe oraz tanie, niskiej jakości modele na co dzień.

Polskie buty skórzane wypierają powoli te z Włoch. Nasze produkty obuwnicze są wizytówką całej branży w kraju i za granicą. Segment premium oferowany na Zachodzie Europy nie jest wybiegający przed polską produkcję, która dba o kieszeń przeciętnie zarabiającego klienta. Za parę wysokiej jakości butów skórzanych z Polski zazwyczaj zapłacimy nie więcej niż 100 euro. Jest to kilkakrotnie mniej niż w przypadku flagowych firm włoskich czy hiszpańskich. Tym sposobem polskie buty skórzane zajmują w ostatnich latach rynkową niszę, jaka wytworzyła się między ceną obuwia azjatyckiego a luksusowym produktem europejskim.

Obuwie skórzane damskie, męskie i dziecięce oferowane na naszej stronie wychodzi spod rąk małych, rodzinnych warsztatów rzemieślniczych pochodzących najczęściej z południa Polski. Starannie wyselekcjonowane przez nas czółenka, botki, pantofle, kozaki czy klapki to przodująca część oferty obuwia męskiego i damskiego. Obuwie skórzane to niejednokrotnie klasyka, która nigdy nie zawodzi. Polskie buty zyskują nieporównywalny do modeli importowanych komfort, który jest odczuwalny w momencie mierzenia. Elastyczność podeszwy, przyczepność do podłoża, cholewki dopasowujące się do kształtu stopy i najbardziej miękkie wyprofilowane wkładki ze skóry naturalnej to tylko niektóre zalety, jakimi charakteryzują się nasze POLSKIE BUTY.

Należy pamiętać, iż rodzimy asortyment to nie tylko buty ze skóry naturalnej, ale także obuwie domowe, kapcie dziecięce, buty robocze, kalosze gumowe, obuwie wędkarskie i akcesoria obuwnicze. W tym zakresie współpracujemy z marką Lemigo, Pami i Kaps. Jako doświadczeni handlowcy rozumiemy również zapotrzebowanie na niestandardowe rozmiary.