O Nas

Szanowny internauto,

Siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku, które to miasto jest stolicą województwa podlaskiego. Jesteśmy na rynku obuwniczym już od roku 1997. Wielu z Was zna nasze sklepy. Są one rozmieszczone po ścianie wschodniej naszego kraju.

Współpracujemy z wieloma firmami krajowymi i importerami obuwia. Prowadzimy sklepy ogólno-obuwnicze, starając się zapewnić Państwu szeroką gamę wzorów obuwia ze skór naturalnych, ze skór ekologicznych, tworzyw sztucznych, obuwia sportowego, obuwia tekstylnego, gumowego a także akcesorii obuwniczych na każdy sezon obuwniczy, na każdy wiek oraz jak chcemy wierzyć na "każdą kieszeń" naszych klientów.

Posiadamy w sprzedaży obuwie ze skór naturalnych polskich firm (AgA, But-Bal, GlanzBut, Iga, Karino, Kornecki, Łukasz, ŁukBut, Markko, Pesco, Rammit, RenBut, Szyk, Wojtyłko i Wysocki), kapcie (Pami, Meteor), kalosze (Lemigo, Lexpo), akcesoria obuwnicze (Kaps).

To u nas spotkacie Państwo obuwie takich importowanych marek jak: Comfort,FreeStyle, NewAge, Sabrina, SergioLeone, Vanessa, Zooko, Axim, Atletico.

Najnowszą naszą propozycją dla Państwa jest obuwie BIG STAR oraz ZAXY.

Jako jedyna firma na północnym wschodzie Polski mamy obuwie marki ZAXY

Wszystkich gorąco zapraszamy do naszego sklepu, wierząc że spełnimy Państwa oczekiwania.

AMAX spółka jawna Piotr i Gabriela Muklewicz

ul. Pułaskiego 37A

15-337 Białystok

NIP 542-24-28-160

tel. 697-240-050    /  e-mail: sklep@but-y.pl